czwartek, 4 grudnia 2014

TAG - Versalite Blogger

Witajcie!
Dziś nieco luźniejszy wpis.
Dziękuję bardzo za nominację od RedHairControle :* Na początku myślałam, że nie uda mi się podać o sobie tylu faktów, ale jakoś to wszystko poukładałam. Zapraszam na fakty o Storm :)Fakt 1.Co prawda - nie mam manii na punkcie lakierów do paznokci, ale ostatnio zliczyłam, że mam ich około 60ciu! Jak dla mnie ta liczba jest już zdecydowanie za wysoka, więc postanowiłam wstrzymywać się jak na razie z kupnem lakierów :DFakt 2.Uwielbiam muzykę! W wolnych chwilach śpiewam i gram na gitarze (podobno dobrze mi to wychodzi :D), choć ostatnio mam na to mniej czasu. Czasami można spotkać mnie na karaoke. Przyznaję, że trochę brak mi pewności siebie w tym temacie, dlatego częściej gram i śpiewam w domu do pustych ścian.Fakt 3.
Jestem w maturalnej klasie, w ogólniaku o profilu biologiczno-chemiczno-fizycznym. Żeby było śmieszniej - to zupełnie nie moja bajka, nie wiążę z tym przyszłości. Co więcej, nie jestem umysłem ścisłym. Można powiedzieć, że ten kierunek był dla mnie ostatecznością. Ale zupełnie nie żałuję, że tu jestem :)Fakt 4.Na swoich włosach miałam wiele kolorów (chyba tylko oprócz blondu), ale mimo wszystko najlepiej czuję się w rudościach.Fakt 5.Jestem optymistką. Do życia zazwyczaj podchodzę z pozytywnym nastawieniem, a kiedy spotykają mnie gorsze, stresujące sytuacje, to staram się nie załamywać. Jestem zdania, że nie warto marnować czasu na zamartwianie się i szukanie ,,dziury w całym''. Należy szukać plusów i wyciągać wnioski na przyszłość nawet z tych najgorszych sytuacji. Pozytywne myślenie jeszcze nigdy mnie nie zawiodło ;)Fakt 6.


Ale żeby nie było tak dobrze. Z drugiej strony jestem osobą, która często ukrywa złe emocje w sobie. Musi minąć dużo czasu zanim opowiem komuś o tym, co mnie trapi ;)Fakt 7.Moimi ulubionymi zwierzętami są koty.  Kiedy widzę gdzieś te zwierzątka, nie potrafię przejść obok nich obojętnie. Zawsze muszę podejść, pogłaskać, pogadać do nich. Podobnie mam z psami :D


Uważam, że powyższy TAG to świetny sposób na poznanie się bliżej z innymi blogerami oraz czytelnikami, dlatego nominuję wszystkich, którym się on podoba i którzy mają ochotę na podzielenie się z innymi faktami o sobie ;)
Pozdrawiam Was serdecznie,
Storm.


4 komentarze:

 1. Fajny kierunek sobie wybralas, dobrze, ze nie zalujesz ;D Z lakierami mam podobnie, moja kolecja jednak nieco mniejsza, ale wciaz kupuje, a pozniej leza ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Również jestem na ścisłym kierunku, a koty to kocham ponad życie. :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Mamy sporo wspólnego :) muzyka, biolchem, koty :D i zatrważająca ilość lakierów do paznokci! Masakra... Też muszę się wstrzymać z kupowaniem, bo i tak nie zdążę ich wszystkich wykorzystać

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale i tak zawsze znajdzie się jakiś odcień, którego potrzebujemy ;D !

   Usuń