czwartek, 28 sierpnia 2014

Wróciłam :D ! + dołączam do akcji zapuszczania u Eternity


Witajcie po krótkiej przerwie!Wyjazd był naprawdę udany i żałuję, że musiałam tak szybko wracać. Bloga odwiedzałam codziennie, czytałam Wasze notki i komentarze, ale nie miałam zbyt wiele czasu (a nawet ochoty, co dziwne), by coś dodawać. Mam nadzieję, że jest mi to wybaczone :DDługo zastanawiałam się czy dołączać do akcji Eternity. Generalnie pod względem wcierania czy brania suplementów typu skrzypopokrzywa jestem meeeega niesystematyczna. Włosów też na siłę nie zapuszczam, bo przede wszystkim stawiam na ich zdrowie, długość jest sprawą drugorzędową, ale również dla mnie ważną. Dlaczego jednak przystąpiłam do akcji? Po pierwsze chcę być bardziej systematyczna, a po drugie dodatkowe centymetry będą mile widziane :)
Włosy podcięłam dwa dni temu o jakieś 3 centymetry, więc ich obecna długość to ok. 53 cm. Jeśli w czasie trwania akcji zauważę, że moje końcówki wymagają podcięcia, to zrobię to, bo mimo wszystko chcę regularnie pozbywać się zniszczeń.Jak zamierzam wspomagać porost włosów?Dziś zakupiłam skrzypopokrzywę w tabletkach i zamierzam brać ją przez najbliższy miesiąc. W każdym miesiącu chcę wspomagać porost inaczej, by obserwować efekty działania każdego produktu indywidualnie. Mam w planach jeszcze wcierki (wodę brzozową, którą muszę skończyć), masaże skalpu oraz picie drożdży (które pamiętam, że bardzo fajnie działają też na cerę i paznokcie), ale to w innych miesiącach. Cieszę się, że akcja trwa aż do grudnia i będę mogła przetestować wiele produktów :) Mam nadzieję, że będę trochę bardziej systematyczna niż w poprzednich miesiącach :)Oto banerek akcji:
Was też zachęcam do wzięcia udziału w akcji.
Im nas więcej, tym raźniej :)
Pozdrowienia,
storm.

3 komentarze:

 1. Hey,
  I really like your Blog! You have interesting Stuff on it. Do you want to follow each other via GFC? If yes please comment on my Blog that you followed me and than i follow you back :).

  Greetings and Kisses from Germany
  www.sophias-fashion.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Jest Ci wybaczone :) Fajnie, ze wrocilas i dolaczasz do akcji :)

  OdpowiedzUsuń
 3. ja wolę pokrzywę w formie herbatki :)

  OdpowiedzUsuń